TheGrue.org

Ostatnio opublikowane

Przygoda ze sztuką - pierwsze warsztaty

Nadrzędna kategoria: Aktualności Utworzono: poniedziałek, 16, wrzesień 2019 Poprawiono: poniedziałek, 16, wrzesień 2019 Opublikowano: poniedziałek, 16, wrzesień 2019

Ruszyliśmy z projektem "Przygoda ze sztuką"! Za nami pierwsze warsztaty z dziećmi, uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulejowie. Na pierwszy rzut poszły warsztaty malowania akwarela . W plenerze, bo pogoda była przepiękna, słoneczna i trzeba było wykorzystać też niebanalne miejsce - Opactwo Cystersów na Podklasztorzu. Każdy z uczestników mógł znaleźć swoje miejsce i w zaciszu malować, pod czujnym okiem instruktorki. Powstały piękne, kolorowe prace, czasem odzwierciedlające otoczenie, ale także abstrakcyjne zabawy kolorami. W zajęciach wzięło udział pierwszych 15 uczestników. Na następne warsztaty zaprosiliśmy uczniów ze szkoły we Włodzimierzowie. Jeśli dopisze nam pogoda znów wyruszymy w plener i tym razem wcale nie będziemy malować! Trzeba będzie mocno uruchomić wyobraźnię! 

   

 

       Warsztaty artystyczne w ramach projektu "Przygoda ze sztuką" odbywają się dzięki dofinansowaniu z programu "Decydujesz, pomagamy"